
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 80 V |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 2.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Height | 2.5 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 9.5 kΩ |
| Type | Automobile Signal Line |
| DC Resistance (DCR) | 5.5 Ω |
| Max Current Rating | 700 mA |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance | 200 µH |
| RMS Current (Irms) | 70 mA |
| Series Resistance | 5.5 Ω |
| Schedule B | 8504500000 |
Stock: 4782
Distributors
pcbx
Unit Price$0.56448
Ext.Price$0.56448
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56448 | $0.56448 |
| 10 | $0.45706 | $4.57060 |
| 25 | $0.42007 | $10.50175 |
| 50 | $0.38607 | $19.30350 |
| 100 | $0.35483 | $35.48300 |
| 300 | $0.32859 | $98.57700 |
| 500 | $0.30429 | $152.14500 |
| 1000 | $0.28751 | $287.51000 |
